A- A A+
1.jpg

Targowisko wiejskie "Mój Rynek"

Targowisko wiejskie „Mój Rynek” w Czerwinie to nowoczesny obiekt przeznaczony do promocji produktów lokalnych. Gmina Czerwin pozyskała na realizację projektu dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, na operacje typu „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w tworzenie, ulepszenie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury” pn. „Budowa targowiska wiejskiego w msc. Czerwin”.

W ramach inwestycji zbudowano budynek promocji lokalnych wyrobów oraz wiaty targowiskowe. Targowisko wiejskie „Mój Rynek” w Czerwinie jest obiektem całorocznym i ogólnodostępnym, czynnym w każdą sobotę w godzinach od 6.00 do 14.00.

Targowisko posiada dwa rodzaje stanowisk :

  • zadaszone – 15 sztuk
  • niezadaszone – 10 sztuk.

Przestrzeń handlowa podzielona jest na 3 strefy:

  • Stanowiska handlowe dla rolników pod sprzedaż produktów rolno-spożywczych – 15 stanowisk;
  • Stanowiska handlowe dla rolników pod sprzedaż produktów rolno-spożywczych w systemie rolnictwa ekologicznego – 3 stanowiska;
  • Stanowiska handlowe dla handlu ogólnego – 7 stanowisk.

W przypadku braku zainteresowania sprzedaży towarów rolno-spożywczych dopuszcza się zagospodarowanie niewykorzystanych miejsc poprzez sprzedaż pozostałych towarów.

Zapraszamy wszystkich producentów produktów rolnych oraz innych zainteresowanych do sprzedaży i promocji swoich wyrobów na Targowisko wiejskie "Mój Rynek" w Czerwinie przy ulicy Wolności 18 w każdą sobotę w godzinach od 6:00 do 14:00. Wszystkie osoby zainteresowane sprzedażą na targowisku, proszone są o kontakt z Administratorem Targowiska od poniedziałku do piątku w godz.: od 7:30 do 15.30,  tel. (29) 761 45 92 wew. 40. w celu rezerwacji stoiska.

Szczegółowe informacje w zamieszczonych poniżej dokumentach. 

small mapa targ

 

 

 sponsorzy

 

geoportal

mapa

Logo Moj rynekLOGO CZERWINlogo UE rgb 1

1harm odbioru

LogoCPIkona GUS NSPwww CK e zamowienia2PZPPSE

Ukraina mały

   

 

 

 

 

 

 

szukaj